Zestaw spinek do mankietów i krawata CLASSY

Udostępnij to :

Nowy produkt

Oryginalny zestaw dla niego składający się z drewnianych spinek do mankietów oraz drewnianej spinki do krawata S.Break. Całość została wykonana ręcznie z niezwykłą precyzją i starannością. Spinki zrobione z drewna egzotycznego Sapeli, które charakteryzuje się ciepłą barwą i pięknym usłojeniem. Zestaw jest bardzo elegancki - idealny na prezent dla każdego mężczyzny z klasą.

Spinki do mankietów są kwadratowe i posiadają dwie płaszczyzny, które dodają elegancji i przede wszystkim stanowią wyjątkowo piękną formę. Spinka do krawata również posiada wiele płaszczyzn i pasuje do krawatów typu wąskiego. Spinka na krawacie powinna sięgać ok 3/4 jego szerokości. Wymiary poniżej.

Bazy spinek wykonane są z antyalergicznego metalu o srebrnym wykończeniu. Baza spinki została wklejona w ręcznie wykonane zagłębienia w drewnie, dzięki czemu połączenie jest trwałe.

MARACHIC

220,00 zł

Możesz zamówić z tego zestawu samą spinkę do krawata lub spinki do mankietów- wybierz opcję z rozwijalnej listy.

Te małe i niepowtarzalne elementy ubioru nadadzą charakteru Twojej stylizacji.
Dajemy gwarancję poczucia oryginalności!

  • Drewno - Sapeli
  • Wymiary spinek do mankietów – 17 x 17 mm
  • Wymiary spinki do krawata - 40 x 8 mm
  • Kształt - kwadrat/prostokąt
  • Zabezpieczenie - naturalny olej
  • Uchwyty spinek – metal w kolorze srebra
  • Wykonanie: 100% handmade in Poland


Zestaw zapakowany jest w pudełko MARACHIC.

Jeśli chcesz możemy dodatkowo zapakować spinki w brązowy papier pakowy i dołączyć liścik z dedykacją. Napisz w komentarzu do zamówienia tekst dedykacji (okienko do wpisania tekstu pojawi się w 3 kroku podczas składania zamówienia).Termin realizacji:
Zazwyczaj zamówienie wysyłamy w ciągu 2/3 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na szybkim czasie realizacji koniecznie daj nam o tym znać w wiadomości do zamówienia, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyśpieszyć proces tworzenia ;)

Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów.