Drewniane komplety 

159,00 zł

Ręcznie robiony drewniany komplet, w skład którego wchodzi:- drewniana muszka- drewniane spinki do mankietów- drewniana poszetka- opakowanie MARACHIC (drewniane lub kartonowe pudełko)

159,00 zł

Drewniany komplet składający się z muszki, poszetki i spinek do mankietów. Wszystko zostało wykonane z tego samego rodzaju drewna polskiego.

169,00 zł

Ręcznie robiony drewniany komplet składający się z muszki, poszetki i spinek do mankietów. Wszystko zostało wykonane z tego samego rodzaju drewna egzotycznego o oryginalnej i wyczuwalnej strukturze drewna.W skład kompletu wchodzi:- drewniana muszka- drewniane spinki do mankietów- drewniana poszetka- opakowanie MARACHIC (kartonowe lub drewniane pudełko)

159,00 zł

Ręcznie robiony drewniany komplet, w skład którego wchodzi:- drewniana muszka- drewniane spinki do mankietów- materiałowa lub drewniana poszetka- opakowanie MARACHIC (kartonowe lub drewniane pudełko)Przy składaniu zamówienia proszę o wskazanie poszetki do zestawu.

129,00 zł

Ręcznie robiony drewniany komplet, w skład którego wchodzi:- drewniana muszka- drewniana poszetka- opakowanie MARACHIC (kartonowe lub drewniane pudełko)

Obecnie brak na stanie
134,00 zł

Ręcznie robiony drewniany komplet, w skład którego wchodzi:- drewniana muszka- materiałowa poszetka- kartonowe opakowanie MARACHIC

159,00 zł

Ręcznie robiony komplet z drewna egzotycznego. Drewniana muszka wraz z drewnianą poszetką, która oryginalne wypełni brustaszę. Bądź oryginalny i się wyróżnij! W skład zestawu wchodzi:- drewniana muszka- drewniane spinki do mankietów- drewniana poszetka- opakowanie MARACHIC (drewniane lub kartonowe pudełko) Dajemy gwarancję swobody ruchu i poczucia...

144,00 zł

Zestaw składający się z drewnianej muszki i drewnianych spinek do mankietów wykonany z drewna egzotycznego.Drewniana mucha posiada dwie fazy po bokach.Spinki do mankietów w kształcie kwadratu z czterema fazami.Wymiary drewnianej muszki:108 mm x 49 mmWymiary drewnianych spinek do mankietów:18 mm x 18 mm

159,00 zł

Drewniany komplet składający się z muszki, poszetki i spinek do mankietów. Wszystko zostało wykonane z tego samego rodzaju drewna dębowego.Komplet zapakowany w firmowy kartonik, jednak istnieje dodatkowa możliwość zakupu drewnianego pudełeczka, które idealnie spełni funkcję eleganckiego opakowania prezentu w postaci naszego kompletu.

Pokaż 1 - 9 z 31 produktów