Zestaw prezentowy dla niej COTTON OAKY

Udostępnij to :

Nowy produkt

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi drewniana muszka damska z bawełnianą kokardą i dwie pary kolczyków z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.

Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Ponadto drewno to wyróżnia się piękną, ciepłą, złotą barwą, które w połączeniu z naturalną bawełną daje wyjątkowe połączenie w idei bycia eko.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz niżej ↓

209,00 zł

PRODUKT RĘKODZIELNICZY

W naszej ofercie znajdziesz również pasującą torebkę do tego zestawu

Kolczyki wykonane również z drewna dębowego posiadają zamszowe frędzle w brązowym kolorze. Sztyfty srebrne pozłacane, próba 925.

Wymiary kolczyków: 35mm x 69mm

Drewniana muszka z przeszyciem i kokardą z naturalnej bawełny na białym regulowanym pasku.

Wymiary muszki: 110mm x 50mm


Termin realizacji:
Termin realizacji wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie realizacji, napisz do nas - postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.


Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów

Podobne produkty

159,00 zł

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi muszka damska z bawełnianą kokardą i kolczyki z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Ponadto drewno to...