Zestaw prezentowy dla niej COTTON OAKY

Udostępnij to :

Nowy produkt

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi muszka damska z bawełnianą kokardą i kolczyki z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.

Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Ponadto drewno to wyróżnia się piękną, ciepłą, złotą barwą, które w połączeniu z naturalną bawełną daje wyjątkowe połączenie w idei bycia eko.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz niżej ↓

Wybierz model kolczyków do tego zestawu w rozwijalnej liście pomiędzy Oaky I a Oaky II

159,00 zł

PRODUKT RĘKODZIELNICZY

Kolczyki wykonane również z drewna dębowego posiadają zamszowe frędzle w brązowym kolorze. Sztyfty srebrne pozłacane, próba 925.

Wymiary kolczyków: 35mm x 69mm

Drewniana muszka z przeszyciem i kokardą z naturalnej bawełny na białym regulowanym pasku.

Wymiary muszki: 110mm x 50mm


Termin realizacji:
Termin realizacji wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie realizacji, napisz do nas - postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Konserwacja:
Nasze drewniane torebki zostały odpowiednio zabezpieczone lakierem i z pewnością będą służyły Wam latami, jednak wymagają odpowiedniej konserwacji, jak inne drewniane rzeczy. Polecamy używanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji mebli lakierowanych przy użyciu delikatnych ściereczek.

Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów

Podobne produkty

209,00 zł

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi drewniana muszka damska z bawełnianą kokardą i dwie pary kolczyków z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością....