Zestaw prezentowy dla niej COTTON OAKY

Udostępnij to :

Nowy produkt

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi drewniana torebka, muszka damska z bawełnianą kokardą i kolczyki z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.

Torebka, kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Ponadto drewno to wyróżnia się piękną, ciepłą, złotą barwą, które w połączeniu z naturalną bawełną daje wyjątkowe połączenie w idei bycia eko.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz niżej ↓

Wybierz model kolczyków do tego zestawu w rozwijalnej liście pomiędzy Oaky I a Oaky II

460,00 zł

PRODUKT RĘKODZIELNICZY

Torebka to w 100% autorski projekt. Wewnątrz torebki znajduje się naturalny korek i bawełna. Pasek torebki wypleciony z naturalnej bawełny zakończony złotymi karabińczykami o długości 55 cm. Torebka posiada złote okucia. Pamiętaj, że każdy egzemplarz będzie inny ze względu na wyjątkowość drewna, przez co każda torebka będzie wyróżniała się swoim oryginalnym usłojeniem.

Torebka została wykonana z litego drewna dębowego. Zapinana jest na niewidoczny magnes.  Całość została zabezpieczona bezbarwnym lakierem, który zabezpiecza drewno przed wilgocią i czynnikami atmosferycznymi.


Wymiary drewnianej torebki:

- szerokość: 19,5 cm,
- wysokość: 14 cm,
- głębokość: 6,9 cm,
- długość paska: 55 cm

Wymiary mogą się różnić +/- max. 3 mm ponieważ jest to ręczna produkcja.

Kolczyki wykonane również z drewna dębowego posiadają zamszowe frędzle w brązowym kolorze. Sztyfty srebrne pozłacane, próba 925.

Wymiary kolczyków Oaky I: 39mm x 107mm
Wymiary kolczyków Oaky II: 35mm x 69mm
Waga kolczyków, odpowiednio 2g i 5g

Drewniana muszka posiada przeszycie i kokardę z naturalnej bawełny. Całość zamontowana jest na białym regulowanym pasku.

Wymiary muszki: 110mm x 50mm


Termin realizacji:
Termin realizacji wynosi maksymalnie do 7 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie realizacji, napisz do nas - postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Konserwacja:
Nasze drewniane torebki zostały odpowiednio zabezpieczone lakierem i z pewnością będą służyły Wam latami, jednak wymagają odpowiedniej konserwacji, jak inne drewniane rzeczy. Polecamy używanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji mebli lakierowanych przy użyciu delikatnych ściereczek.

Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów

Podobne produkty

159,00 zł

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi muszka damska z bawełnianą kokardą i kolczyki z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Ponadto drewno to...

209,00 zł

Piękny zestaw prezentowy w skład którego wchodzi drewniana muszka damska z bawełnianą kokardą i dwie pary kolczyków z frędzlami (srebro pozłacane, próba 925). Wszystko zostało wykonane ręcznie z miłością i dbałością o każdy szczegół.Kolczyki, jak i muszka została wykonana z litego drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością....