Cekinowe spodnie

Udostępnij to :

Nowy produkt

Cekinowe spodnie od MARACHIC. Przód wykonany z cekinów ponaszywanych na siateczce oraz podszyty dzianiną poliestrową, natomiast tył jednolity. 
Spodnie posiadają pojemne kieszenie.

309,00 zł

Podobne produkty

152,00 zł 190,00 zł -20%

Spódnica koronkowa o długości 3/4 w kolorze czarnym lub beżowym.

229,00 zł

Sukienka maxi z odkrytymi plecami. W tali i na plecach występują zdobienia w postaci splotu warkoczy, które dodają uroku całej sukience. Wygodna i oryginalna.Istnieje możliwość uszycia sukienki w kolorze czarnym (proszę napisać w wiadomości przy składaniu zamówienia)

229,00 zł

Szara sukienka z warkoczami na plecach. Uszyta z koła, z przodu krótsza, z tyłu dłuższa.W tali i na plecach występują zdobienia w postaci splotu warkoczy, które dodają uroku całej sukience. Istnieje możliwość uszycia sukienki w kolorze czarnym (proszę napisać w wiadomości przy składaniu zamówienia)

359,00 zł

Oryginalny bardzo bogaty kombinezon. Mocno mieni się przy każdym odbiciu światła. Przód wykonany jest z cekinów ponaszywanych na elastyczną siateczkę, tył jednolity w kolorze czarnym.Kombinezon posiada głębokie, wygodne kieszenie!

220,00 zł

Warstwowa spódnica tiulowa z koła czarna.Idealna na wyjątkowe wyjścia oraz do odważnych stylizacji na co dzień.Spódnice pod warstwami tiulu posiadają materiałową podszewkę. Wykończone są czarną lamówką.