Drewniane spinki do mankietów i spinka do krawata Korzeń Karleski

Udostępnij to :

Nowy produkt

Piękny zestaw składający się z drewnianych spinek do mankietów oraz drewnianej spinki do krawata. Całość została wykonana ręcznie z egzotycznego drewna. Spinki zdobione są naturalnym rysunkiem drewna, przez co każdy taki zestaw jest unikatowy. Zostały zabezpieczone olejem, który jeszcze bardziej podkreśla bogate usłojenie tego modelu spinek.


Wymiary spinek do mankietów: 18 mm x 18 mm

Wymiary spinki do krawata: 8 mm x 50 mm

8 Przedmiotów

MARACHIC

59,00 zł

Zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko MARACHIC wypełnione wełną drzewną. Możesz zamówić z tego zestawu samą spinkę do krawata lub spinki mankietów- wybierz w opcji z rozwijalnej listy.

Te małe i niepowtarzalne elementy ubioru nadadzą charakteru Twojej stylizacji.
Dajemy gwarancję poczucia oryginalności!

  • Drewno - Korzeń Karelski / Wenge
  • Wymiary spinek do mankietów – 18 x 18 mm
  • Wymiary spinki do krawata - 50 x 8 mm
  • Kształt - kwadrat/prostokąt
  • Zabezpieczenie - naturalny olej
  • Uchwyty spinek – metal w kolorze srebra


Termin realizacji:
Zazwyczaj wysyłamy spinki w ciągu 24h, chociaż może zdarzyć się tak, że będą to 2/3 dni robocze. Jeśli zależy Ci na szybkim czasie realizacji koniecznie daj nam o tym znać w wiadomości do zamówienia, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyśpieszyć proces tworzenia ;)

Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem słojów.