Regulowany pasek z personalizacją

Udostępnij to :

Nowy produkt

Regulowany pasek do torebki w kolorze stalowym z tłoczeniem w jodełkę ze złotymi okuciami.
Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.
Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).
Szerokość paska 3,8 cm.

Ten pasek możesz zamówić z personalizacją lub bez. Wybierz w opcji "Drewniana plakietka" TAK lub NIE.
Więcej informacji dotyczących personalizacji znajdziesz niżej ↓

Nasze autorskie regulowane paski to świetne rozwiązanie do naszych modeli drewnianych torebek, ale nie tylko, bo taki pasek w prosty i szybki sposób odmieni Twoją ulubioną torebkę lub nawet torbę w sportowym stylu czy torbę na laptopa. Tutaj ogranicza Cię już tylko Twoja wyobraźnia ;)

Czas realizacji zamówienia wynosi przy dobrych wiatrach od 2 do czasem 7 dni roboczych ;) Jak zależy Ci  na czasie, daj nam znać, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyśpieszyć proces tworzenia ;)

Pasek pakujemy w dużego cukierka z brązowego papieru (patrz ostatnie zdjęcie).

64,00 zł

Personalizacja paska - Jeśli chcesz inny grawer na plakietce napisz w wiadomości do zamówienia tekst grawerki (okienko do wpisania tekstu pojawi się w kroku 3, pod wpisaniem adresu do wysyłki) lub jeśli ma to być grafika wyślij przygotowany plik z wiadomością na adres e-mail marachic@marachic.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Paski do torebek, w szczególności te regulowane poszerzają funkcjonalność samej torebki, sprawiają, że jej noszenie jest praktyczne, komfortowe i przy tym wszystkim modne i wygodne ;)

W ofercie posiadamy kilka modeli regulowanych pasków, w których stawiamy na naturalne materiały, takie jak taśma nośna bawełniana, a nie np. parciana z poliestru. Nasze wymienne paski są szyte przez nas w Polsce z miłością i dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy znani z jakości wykonania ;)

Zobacz też nasz autorski pleciony pasek z kokardami uszyty z naturalnej czystej bawełny!

Podobne produkty

79,00 zł

Regulowany kolorowy pasek do torebki w stylu boho ze złotymi okuciami.Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).Szerokość paska 4 cm. W podstawowej wersji tego paska na drewnianej plakietce grawerujemy jak przedstawiono na zdjęciach "WOLNO MI WOLNOŚCI", ale jeśli...

79,00 zł

Regulowany biało czarny pasek do torebki ze złotymi okuciami.Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).Szerokość paska 3,8 cm. W podstawowej wersji tego paska na drewnianej plakietce grawerujemy jak przedstawiono na zdjęciach grupę krwi, ale jeśli życzysz sobie coś...