Regulowany pasek z personalizacją

Udostępnij to :

Nowy produkt

Regulowany kolorowy pasek do torebki w stylu boho ze złotymi okuciami.
Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.
Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).
Szerokość paska 4 cm.

W podstawowej wersji tego paska na drewnianej plakietce grawerujemy jak przedstawiono na zdjęciach "WOLNO MI WOLNOŚCI", ale jeśli życzysz sobie coś innego, to w tej samej cenie możemy to dla Ciebie zrobić ;) Tylko koniecznie napisz w wiadomości do zamówienia jeśli chcesz spersonalizować swój pasek, w innym wypadku zostanie wysłany z plakietką jak na zdjęciach. Więcej informacji dotyczących personalizacji znajdziesz niżej ↓

Nasze autorskie regulowane paski to świetne rozwiązanie do naszych modeli drewnianych torebek, ale nie tylko, bo taki pasek w prosty i szybki sposób odmieni Twoją ulubioną torebkę lub nawet torbę w sportowym stylu czy torbę na laptopa. Tutaj ogranicza Cię już tylko Twoja wyobraźnia ;)

Czas realizacji zamówienia wynosi przy dobrych wiatrach od 2 do czasem 7 dni roboczych ;) Jak zależy Ci  na czasie, daj nam znać, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyśpieszyć proces tworzenia ;)

Pasek pakujemy w dużego cukierka z brązowego papieru (patrz ostatnie zdjęcie).

65,00 zł

Personalizacja paska - Jeśli chcesz inny grawer na plakietce napisz w wiadomości do zamówienia tekst grawerki (okienko do wpisania tekstu pojawi się w kroku 3, pod wpisaniem adresu do wysyłki) lub jeśli ma to być grafika wyślij przygotowany plik z wiadomością na adres e-mail marachic@marachic.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Paski do torebek, w szczególności te regulowane poszerzają funkcjonalność samej torebki, sprawiają, że jej noszenie jest praktyczne, komfortowe i przy tym wszystkim modne i wygodne ;)

W ofercie posiadamy kilka modeli regulowanych pasków, w których stawiamy na naturalne materiały, takie jak taśma nośna bawełniana, a nie np. parciana z poliestru. Nasze wymienne paski są szyte przez nas w Polsce z miłością i dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy znani z jakości wykonania ;)

Zobacz też nasz autorski pleciony pasek z kokardami uszyty z naturalnej czystej bawełny!

Podobne produkty

65,00 zł

Regulowany biało czarny pasek do torebki ze złotymi okuciami.Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).Szerokość paska 3,8 cm. W podstawowej wersji tego paska na drewnianej plakietce grawerujemy jak przedstawiono na zdjęciach grupę krwi, ale jeśli życzysz sobie coś...

65,00 zł

Regulowany pasek do torebki w kolorze stalowym z tłoczeniem w jodełkę ze złotymi okuciami.Pasek wykończony jest czarną skórą naturalną i złotymi karabińczykami.Regulacja paska sięga max. 130 cm (długość z karabińczykami).Szerokość paska 3,8 cm. Ten pasek możesz zamówić z personalizacją lub bez. Wybierz w opcji "Drewniana plakietka" TAK lub NIE. Więcej...