Nowy produkt
Piękna drewniana mucha i spinki do mankietów z motywem geomtrycznych wzorów na froncie wykonana ręcznie z drewna egzotycznego JATOBA.
Zestaw należy do kolekcji MODERN LINE, która łączy klasyczne rzemiosło z nowoczesnym wzornictwem.
Muszka posiada przeszycie w kolorze granatowo-czarnym. Dostępne są również inne tkaniny do wyboru. Zobacz TUTAJ
Drewniana muszka ma regulowany czarny pasek (istnieje możliwość zamówienia muszki z białym regulowanym paskiem- wystarczy, że napiszesz nam to w wiadomości do zamówienia).
Wymiary drewnianej muszki:
114 mm x 54 mm
Wymiary drewnianych spinek do mankietów:
18 mm x 18 mm
Nasze drewniane produkty są w 100% wyrobem ręcznym, co przekłada się na staranne wykonanie.
Muszka zapakowana w kartonowe pudełko MARACHIC wypełnione wełną drzewną lub drewniane pudełko (opcja do wyboru podczas składania zamówienia).
Pamiętaj, że jeśli chcesz zmienić przeszycie w muszce napisz taką wiadomość w komentarzu do zamówienia.
Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. W związku z tym zamówione przez Państwa produkty mogą się różnić delikatnie odcieniem czy rozmieszczeniem sęków.
Te małe i niepowtarzalne ubrania dodadzą charakteru Twojej stylizacji.
Gwarantujemy poczucie oryginalności!